fbpx

Ako nosiť brošňu

ako nosit brosnu
The best quality

ako nosiť brošňu?

Tieto nádherné malé ozdoby sa dostanú do každej klopy, klobúka alebo roláku

čítaj ďalej
New collections

brošňa na oblečení..

Najčastejšie ju vidíme na klope, čiapke, golieri alebo šatách..

nakupovať

čo je brošňa

Brošňa je šperk, ktorý obsahuje malý špendlík a západku alebo špendlík, ktorý prechádza priamo cez kus oblečenia, ktorý sa dá zaistiť na druhej strane, podobne ako náušnica. 

história brošne

Vedeli ste, že brošne existujú už od doby bronzovej a pôvodne sa vyrábali z dreva a kovov? Myslite na tógy v starovekom Grécku! Áno, tieto malé ozdoby boli praktické a zároveň pekné. Nosili ich aj Kelti, Vikingovia a kráľovská rodina.

Rýchly posun vpred o niekoľko storočí do rafinovanejšieho času, keď brošne symbolizovali status – muži ich nosili na klobúkoch a klopách, zatiaľ čo ženy ich zvyčajne nosili na hrudi alebo ako zapínanie na šál.

kedy nosiť brošňu

Brošne sú také všestranné a flexibilné, že je ťažké si spomenúť na čas, kedy by nebolo vhodné integrovať jednu do vášho outfitu, podobne ako topánky! 

ako nosiť brošňu

A ak je vaša brošňa dosť ťažká, chlopňa saka môže byť jedinou oblasťou, ktorá ju udrží bez nepríjemného ovisnutia.

Ďalšia otázka, ktorú si možno budete chcieť položiť, je: Aká odvážna je vaša brošňa? Je to jednoduchý textilný dizajn alebo je to výrazný kúsok k vášmu outfitu? Ak chcete, aby vaša brošňa vynikla a upútala pozornosť, výstrih svetra alebo roláku funguje skvele, rovnako ako spodok čiapky alebo po stranách čelenky.

Ak chcete nosiť brošňu jemnejšie, možno budete chcieť zvážiť rukáv košele, bok šiat alebo remienok kabelky. 

Pre extravagantné, no nenápadné umiestnenie je váš krk skvelým miestom na pripnutie tohto šperku. Použitím roláku, výstrihu alebo trička alebo svetra s výstrihom do V môžete svojmu ikonickému doplnku zabezpečiť potešenie zo sledovania

Pripnutím brošne na zátylok získate prekvapenie a veľa komplimentov na svojom jedinečnom umiestnení. Je to určite jedno miesto, ktoré môžete hneď vyskúšať

pridat do oblubenych
pridat do oblubenych
pridat do oblubenych
pridat do oblubenych
pridat do oblubenych
pridat do oblubenych
pridat do oblubenych
pridat do oblubenych
Get in touch

Je čas na kúpu novej brošne..

nakupovať
Otvorit chat
Potrebujete asistenciu?
Ako pomozem?