O nás

Oops...
Slider with alias onas2 not found.

multiBella predstavuje online web, kde pre Vás vyberáme produkty z celého sveta tak, aby sme uspokojili čo najširšie spektrum Vašich požiadaviek. Ponuku neustále aktualizujeme, aby reflektovala s módnymi trendami a potrebami zákazníkov.  Firma sa transformovala na multiBrand, nájdete u nás pestrú paletu známych značiek.

zažiarte s multiBellou – krištáľ ako náš nosný produkt, nájdete na našom eshope v podobe žiarivých aplikácií na odevoch, topánkach, kabelkách, kľúčenkách, brošniach. Produkty zdobené pravým strojovo brúseným krištáľom alebo aj tzv. fashion krištáľom /akrylové imitácie/, sklo s nižšou kvalitou výbrusu, nájdete pod značkou produktu: „crystal“. Akýkoľvek predmet, odev, tento element dopĺňa čistým, ale výrazným spôsobom. U kvalitného krištáľu sa môžete tešiť nielen z jeho krásy, ale aj jeho trvácnosti  a odolnosti.

multiBella collection sú produkty, ktoré Vám zhotovujeme, aplikujeme ručne, respektíve za pomoci tepelného lisu. Aplikujeme ho tepelnou fixačnou a studenou lepenou metódou. Nielen kvalitný krištáľ je to, čo ponúkame. Zameriavame sa na kvalitné, tepelne zafixovateľné prvky a materiály, ako sú napríklad zliatinové prvky, prvky z epoxidovej živice, hliníkové prvky, digitálne potlačené motívy atď.

Našim cieľom je ponúkať komplexnú ponuku odevov a doplnkov, ktoré neustále aktualizujeme, aby naši zákazníci boli spokojní a trendy. 

multiBella prináša možnosť individuálneho nažehľovania trendových motívov pozostávajúcich predovšetkým z kvalitných krištáľov. Dizajny samozrejme ponúkame aj aplikované. Motívy je možné vyrobiť na mieru.

Náš team tvoria ľudia s dlhoročnými skúsenosťami v módnom priemysle a obchodnej sfére. Našim cieľom je prinášať originálne produkty a služby, ktoré podčiarknu Vašu osobnosť.

Spoločnosť DB Nutrition s.r.o., pod ktorej hlavičkou od roku 2016 multiBella figuruje, presunula online predaj pod spoločnosť multibella s.r.o.